فروشگاه فایل اَوَس

فروش انواع فایلهای آماده در حوزه های مختلف

جی جی حدید،مدل فلسطینی تبار

مانکن های روز دنیا کم نیستند وهر روزه مدلهای جدید مرد یازن در دنیای مد رخ نشان میدهند.یکی از مدلهایی که بخاطر زیبایی واستایل خوب وهمچنین وجود پدر،خواهر وبرادر در عرصه طراحی لباس ومدلینگ بسیار شناخته شده است،جلینا نورا یا همان جی جی حدید است.

جلینا نورا «جیجی» حدید (انگلیسیJelena Noura “Gigi” Hadid‎؛ زادهٔ ۲۳ آوریل ۱۹۹۵) مدل اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از دو سالگی با برند گس وارد عرصه مدلینگ شد و در سال ۲۰۱۴ در لیست ۵۰ مدلینگ برتر از دید وب سایت مدل دات کام انتخاب شده‌است.

آغاز مدلینگ و موفقیت

حدید در سال ۲۰۱۱ به صورت جدی وارد عرصه مدلینگ گردید و در همان سه بار در کت واکِ فشن شو برند گِس حضور یافت. تا پایان دوره دبیرستان در لس آنجلس زندگی کرد و بعد از آن برای ادامهٔ مدلینگ عازم نیویورک شد. در سال ۲۰۱۴ جی جی حدید در لیست ۵۰ مدل برتر از دید وب سایت مدل دات کام انتخاب شده‌است؛ و نهایتاً در ۲۰۱۶ توانست جایزهٔ بهترین مدل سال را از The Fashion Awardsدریافت کند. حدید با بسیاری از برندها از جمله میبیلین، تامی هیلفیگر، وورساچه، ویکتوریا سکرت همکاری داشته‌است.

زندگی شخصی

پدر او محمد حدید ( آمریکایی-فلسطینی تبار) و مادر او یولاندا حدید ( هلندی تبار) مدل سابق است. همچنین خواهر بلا حدید و برادر انوار حدید او در صنعت مدلینگ مشغول هستند. وی در سال ۲۰۱۸ از شریک خود که از سال ۲۰۱۵ با وی بود زین مالیک جدا شد و به رابطه اش با او پایان داد. بعد از آن در سال ۲۰۱۹ تا اواخر آن با تایلر کاکمرون دیده شد. اما درسال ۲۰۲۰ با شریک قبلی خود زین ملک مجدداً رابطه اش را از سر گرفت. در آوریل ۲۰۲۰ جیجی حدید جشن تولد خود را به همراه خواهرش بلا و مادرش یولاندا حدید جشن گرفت و چند روز پس از آن خبرهایی مبنی بر بارداری او منتشر شد که مدتی بعد در مصاحبه ای با جیمی فالون خودش آن را تایید کرد و جنسیت فرزند او دختر است.

در ادامه تعدادی ازاستایل های جی جی حدید را درصنعت مدلینگ به تماشا می نشینیم.

 

 

مطالب مرتبط