فروشگاه فایل اَوَس

فروش انواع فایلهای آماده در حوزه های مختلف

دانلود نقشه شهر تهران بزرگ با کیفیت بسیار بالا سال 99

 نقشه شهر تهران بزرگ یک ابزار ضروري با ویژگی های فوق العاده ،که میشه باهاش کسب درآمد هم کرد. این نقشه با فرمت PDF در ابعاد بزرگ شامل کل خیابانها و کوچه پس کوچه ، جديد، سال 99 توليد شدهابعاد این نقشه بزرگ و استاندارده(100*140 سانتیمتر) است.

نقشه وکتوره(پيكسلي  نمی باشد) بیشترین کیفیت در کمترین حجم.اين يعني کیفیت نقشه ای که خواهی داشت بسیار بالاست و با بزرگنمایی از کیفیتش کم نمیشه.اسامی کوچه ها هم کاملا خواناست.  کارتوگرافی یا نحوه نمایش این نقشه، بسیار زیباست و خطوط و ایستگاه های مترو،BRT و اماکن مهم و حتی جهت حرکت معابر رو روی این نقشه داری.

مقیاس نقشه هم 1:30,000 يعني ١ سانتيمتر روي نقشه معادل ٣٠٠ متر رو سطح زمينهاین نقشه شامل کلیه خیابانها مثل خیابانهای اصلی و فرعی،بلوار ها،کوچه ها،بن بست ها،میادین،آزادراه،تقاطعات هم سطح و غیر همسطح و همچنین اسامی محلات رو داره.

و از همه مهم تر میتونی باهاش پول در بیاری (کسب درآمد کنی) خیلیها دنبال یه نقشه دیواری تو محل کارشون هستند. میتونی از مشتری سفارش بگیری هزینه پلات و لمینیت رو هم از دفاتری که دستگاه پلات دارن رو بگیری یه سودی هم برای خودت در نظر بگیری و بهشون خدمات بفروشی.

میشه آرم ،لوگو و اسم فعالیت مشتری رو به گوشه نقشه اضافه کرد وقتی این نقشه برو روی دیوار نصب میشه مشخصه که این نقشه سفارشی تولید شده که برای مشتری خیلی جذابه.

دانلود نقشه شهر تهران بزرگ با کیفیت بسیار بالا سال 99

مطالب مرتبط