فروشگاه فایل اَوَس

فروش انواع فایلهای آماده در حوزه های مختلف

لیونل مسی به عشق رونالدینیو دست به جیب شد!

به گزارش “ورزش سه”، در هفته های اخیر اخبار عجب و غیرقابل باوری در مورد رونالدینیو، ستاره دوست داشتنی و برزیلی سابق تیم هایی چون بارسلونا و میلان منتشر شده بود و دست آخر تصویر رونالدینیو که به دلیل جعل پاسپورت تقلبی در پاراگوئه زندانی شده، هواداران این ستاره محبوب را غمگین کرد.

اما نشریه تیم تاک و برخی منابع اسپانیایی امروز مدعی شدند لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا در تلاش برای حل مشکل رونالدینیو بوده و اقداماتش را در این مسیر آغاز کرده است. لیونل مسی با گروه وکلایی خبره برای نجات رونالدینیو از زندان وارد مذاکره شده و اخبار حاکی از تخصیص بودجه چهار میلیون یورویی لیونل مسی برای حل مشکل رونالدینیو و آزاد شدن او از زندان است.

لیونل مسی و رونالدینیو در روزهای ظهور کاپیتان فعلی بارسا که مصادف با افت رونی در بارسا بود، با یکدیگر همبازی بوده و رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند. رونالدینیو در این سالها بارها به تمجید از مسی پرداخته و مسی نیز همیشه از لطف ستاره برزیلی در روزهای ورودش به رختکن بارسلونا سخن گفته است. اولین گل لیونل مسی با لباس بارسلونا در سال 2004 مقابل آلباسته روی پاس تماشایی رونالدینیو به ثبت رسید و تصویر بلند شدن مسی روی شانه ستاره بارسا، یکی از نمادین ترین صحنه های فوتبال در هزاره جدید به شمار می آید.

مطالب مرتبط